W ramach kompleksowych usług firma Toclean oferuje również profesjonalne sprzątanie biur w mieście Lublin, a także innych powierzchni komercyjnych, w tym sklepów, przedsiębiorstw i lokali usługowych.

Niezbędna wiedza oraz doświadczenie pozwala nam na oferowanie usług najwyższej jakości, wprost dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Korzystamy ze sprawdzonego sprzętu i najlepszych środków czyszczących, znanych i renomowanych firm. Mając na uwadze sprawne funkcjonowanie firmy, realizujemy usługę w najbardziej dogodnych godzinach, nie zakłócając tym samym Państwa pracy.

Jako legalnie działająca firma, wystawiająca rachunki i posiadająca ubezpieczenie OC, oferujemy sprawdzone i jakościowe usługi przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Współpraca z naszą firmą przyczynia się zatem do sprawniejszego funkcjonowania Państwa firmy.

Przygotowaliśmy specjalne oferty dla stałych Klientów, atrakcyjne zwłaszcza pod względem cenowym. Poza podstawowym pakietem usług, oferujemy również prace dodatkowe i okresowe – wszystko w zależności od Państwa indywidualnych oczekiwań. Zawsze dopasowujemy ofertę dbając o najwyższe zadowolenie naszych Klientów.

Przy dłuższej współpracy oferujemy korzystne rabaty.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy szczegółowych informacji.